Опубликовано: Вс, Июн 29th, 2008

Московський патріарх закликав створити православно орієнтоване телебачення

православно ориентированное телевидениеІнформаційна діяльність Церкви стає однієї з важливих форм свідчення світу про Істину, йдеться в доповіді московського патріарха Алексія на Архієрейському Соборі 2008 року. Про це повідомляє прес-служба Архієрейського Собору Російської Православної Церкви 2008р.

«Сьогодні архіпастирі й пастирі можуть і повинні благовіствувати не тільки з амвонів, але й за допомогою всіх сучасних засобів комунікації», – підкреслив патріарх. Він відзначив, що за останні роки значно збільшилася кількість інформаційних матеріалів про діяльності московської церкви в багатьох країнах СНД і Балтії, у позитивну сторону змінилася тональність коментарів на церковні теми. Серед причин поліпшення ситуації московський патріарх назвав ефективну діяльність єпархіальних прес-служб, створених за час, що пройшов з Архієрейського собору 2004 року, і єпархіальних ЗМІ.

Голова московської церкви виразив задоволення роботою офіційних церковних ЗМІ – «Журналу Московської Патріархії» й газети «Церковний вісник»; серед єпархіальних ЗМІ особливо відзначені «Московські єпархіальні відомості».

«З бурхливим розвитком церковних інтернет-сайтів ми перебороли головний недолік минулих років – відсутність оперативності», – підкреслив московський патріарх. Однак інформаційна діяльність ще залишається на периферії інтересів у діяльності багатьох єпархій. «Деякі з них навіть не спромоглися організувати повноцінний, змістовний інтернет-сайт. Очевидно, це свідчить не про відсутність подій, а про невміння представляти їхньому суспільству. Сподіваюся, що таке положення найближчим часом виправиться».

Московський патріарх закликав учасників Собору замислитися над створенням православно орієнтованого телебачення. На думку Алексія, воно повинне стати «альтернативою заснованої на культі розваги, споживання, насильства, розпусти, розкоші й вульгарності телепродукції, яка заповнює екрани». Через це московський патріарх нагадав про плідну взаємодію ЦНЦ «Православная энциклопедия» с телеканалом «Росія» і виразив надію на подальший розвиток таких православних телеканалів, як «Спас» (Москва), «Глас» (Київ) і «Союз» (Єкатеринбург). Крім того, передбачається розширити інтернет-мовлення на офіційному сайті Московської патріархії «Патріархія.ру».

Серед конкретних проектів й ініціатив, що сприяють розвитку інформаційної діяльності Церкви, московський патріарх відзначив фестиваль «Віра й слово», виставку-форму «Православная Русь» і Курси підвищення кваліфікації для співробітників єпархіальних прес-служб і церковних ЗМІ.

Комментариев нет:
Здесь можно бесплатно и без регистрации оставить любой комментарий. Только не спам и, пожалуйста, без матов.
Оставить комментарий

Приаттачить картинку?


 • Кто сможет бесплатно смотреть цифровое телевидение
  username Валентин: Почему по каналу НЛО когда идёт разного рода ерунда есть и видимость и звук, е когда идёт топовая передача ...
 • Программа «Экипаж» теперь на телеканале К1
  username LewisVam: полезный ресурс
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Сергей Калугер: Как получить инвалиду пенсионеру тюнер Т2 в Запорожье?
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Грунтовая Надежда Ивановна: подскажите где можно получить бесплатно тюнер Т2,я пенсионерка инвалид третей группы (онкологическое...
 • Єдина Країна! Единая Страна! United Country!