Опубликовано: Пт, Окт 31st, 2008

Eurosport перевів розрахунки з кабельниками в гривню та хоче транслювати українські спортивні події

EurosportКанал Eurosport із жовтня приймає оплату за право ретрансляції каналу в національній валюті. Про це «Телекритику» повідомив представник дніпропетровської агенції «Візит» (представник Eurosport в Україні) Андрій Семченко. За його словами це питання розглядалося близько двох років. «Є групи компаній в Україні, які не мають валютних контрактів і не могли оплачувати у валюті. Це компанії здебільшого із західного регіону та з Донецька», – пояснив причини переведення розрахунків у гривню пан Семченко. Оплату приймають за комерційним міжбанківським курсом.

Також Андрій Семченко розповів, що компанія веде переговори про введення в кабельні мережі каналу Eurosportnews, російська звукова доріжка якого була запущена цього року. «Ми розробили програму лояльності, згідно з якою оператори, які мають Eurosport і Eurosport 2, отримають у свої пакети Eurosportnews безкоштовно. Нашим пріоритетом є розповсюдження каналу Eurosport 2», – пояснив пан Семченко.

Також, за словами дистрибутора, Eurosport розглядає перспективи трансляції українських спортивних подій. Насамперед це футбольна прем’єр-ліга. Однак строки появи вітчизняного спорту на міжнародному каналі наразі невідомі.

telekritika.ua

Комментариев нет:
Здесь можно бесплатно и без регистрации оставить любой комментарий. Только не спам и, пожалуйста, без матов.
Оставить комментарий

Приаттачить картинку?


Єдина Країна! Единая Страна! United Country!