Опубликовано: Пн, Мар 30th, 2009

NHK World TV на 13E

NHK WorldЯпонская телекомпания NHK предоставила свой международный канал NHK World TV. Канал работает открыто на спутнике HotBird. До недавнего времени зрители в Европе, могли смотреть NHK World TV на спутниках Eurobird 1 (28,5E), Badr 4 (26E) и Астра 1L (19,2 E).

Технические параметры:

Hot Bird 6 (13E)
тп. 131 (11,137 ГГц, пол. H, SR: 27500, FEC: 3/4)
ID: NHK World
V PID: 3527
A PID: 3647
PID PCR: 3527
SID: 7327
PMT PID: 279
кодировка: FTA

_______________________________

Також Японська мовна корпорація, громадська телерадіокомпанія NHK, висловлює бажання ретранслювати в кабельних мережах України програми телеканалу «NHK World TV».

Про це повідомив директор з питань міжнародної дистрибуції в Європі, Африці та на Середньому Сході «NHK World TV» Кейжі Йокогама під час сьогоднішньої зустрічі з представниками Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Також повідомляється, що японська мовна корпорація, громадська телерадіокомпанія NHK складається з двох ефірних телеканалів („NHK General TV” та „NHK Educational TV”), трьох супутникових („NHK BS-1”, „NHK BS-2” і „NHK Hi-Vision”) і трьох каналів радіомовлення („NHK Radio 1”, „NHK Radio 2” і „NHK FM”).

NHK не транслює рекламу, не здійснює комерційної діяльності, єдиним джерелом прибутку є щомісячна плата за перегляд телепрограм, яка вноситься телеглядачами. „NHK World TV” веде мовлення виключно англійською мовою.

За матеріалами: Уніан

Комментариев нет:
Здесь можно бесплатно и без регистрации оставить любой комментарий. Только не спам и, пожалуйста, без матов.
Оставить комментарий

Приаттачить картинку?


 • Кто сможет бесплатно смотреть цифровое телевидение
  username Валентин: Почему по каналу НЛО когда идёт разного рода ерунда есть и видимость и звук, е когда идёт топовая передача ...
 • Программа «Экипаж» теперь на телеканале К1
  username LewisVam: полезный ресурс
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Сергей Калугер: Как получить инвалиду пенсионеру тюнер Т2 в Запорожье?
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Грунтовая Надежда Ивановна: подскажите где можно получить бесплатно тюнер Т2,я пенсионерка инвалид третей группы (онкологическое...
 • Єдина Країна! Единая Страна! United Country!