Опубликовано: Ср, Окт 28th, 2009

Розпочинається серійний випуск українського цифрового телетюнера «Меридіан-ТТЦ»

Меридіан-ТТЦПроведено комплексні дослідження першої дослідної партії розроблених в Україні вітчизняних цифрових телетюнерів «Меридіан-ТТЦ». Випробування проходили в Одеській області в 70, 74, 73 та 63 одночастотних зонах синхронного ефірного мовлення (DVB-T) з використанням транспортних потоків MPEG-4. Початок серійного випуску телетюнерів «Меридіан ТТЦ-101» намічено на IV квартал 2009 року. Про це ТК повідомив Теодор Наритник, директор Інституту електроніки та зв’язку Української академії наук національного прогресу.

Спільний проект «Розробка вітчизняного тюнера для приймання аналоговими телевізорами сигналів в цифрових форматах» реалізували Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» разом з Концерном РРТ, ВАТ «Діпрозв’язок» Держзв’язку України, ДАТ КБ «Дніпровське» та ВАТ «Меридіан» Мінпромполітики України.

«Незважаючи на відсутність фінансування і державної програми впровадження цифрового мовлення, ВАТ «Меридіан» ім. С.П.Корольова спільно з Національним технічним університетом «КПІ» та СП «Інститут електроніки та зв’язку Української академії наук» провели комплекс досліджень, на базі яких виконана розробка оптимального за критерієм ціна/якість варіанту вітчизняного приймача-тюнера новітнього стандарту MPEG-4 для впровадження в серійне виробництво», — переконаний пан Наритник.

Як відомо, успішний перехід на цифрове телевізійне мовлення (DVB-T) можливий лише при готовності населення приймати цифровий сигнал, тобто від наявності загальнодоступних телевізійних приймачів.

«Телекритика»

Комментариев нет:
Здесь можно бесплатно и без регистрации оставить любой комментарий. Только не спам и, пожалуйста, без матов.
Оставить комментарий

Приаттачить картинку?


 • Кто сможет бесплатно смотреть цифровое телевидение
  username Валентин: Почему по каналу НЛО когда идёт разного рода ерунда есть и видимость и звук, е когда идёт топовая передача ...
 • Программа «Экипаж» теперь на телеканале К1
  username LewisVam: полезный ресурс
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Сергей Калугер: Как получить инвалиду пенсионеру тюнер Т2 в Запорожье?
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Грунтовая Надежда Ивановна: подскажите где можно получить бесплатно тюнер Т2,я пенсионерка инвалид третей группы (онкологическое...
 • Єдина Країна! Единая Страна! United Country!