Опубликовано: Ср, Сен 14th, 2011

158 частот «Зеонбуду» не пройшли міжнародну координацію

158 из 672 не влезло158 частот, на яких працюватиме провайдер загальнонаціональних мультиплексів «Зеонбуд», не пройшли міжнародну координацію. Про це повідомив начальник відділу радіочастот Українського науково-дослідного інституту радіо і телебачення Дмитро Маковєєнко під час міжнародного форуму «Цифрове мовлення в Україні» 13 вересня. За його словами, координацію не пройшли частоти в таких великих містах як Одеса, Херсон, Миколаїв, Севастополь, Сімферополь, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Івано-Франківськ.

Загалом, як відомо, «Зеонбуд» будує мережу на 672 частотах, призначених для чотирьох мультиплексів.

Разом з тим керівник центру законодавчих ініціатив Незалежної асоціації телерадіомовників Ольга Большакова повідомила, що НАМ звертався з інформаційними запитами до Національної комісії з регулювання зв’язку, Українського державного центру радіочастот та Міністерства транспорту з проханням надати документи щодо координації.

«Якщо «Зеонбуд» працює не на тих частотах, які були виділені Україні угодою «Женева-2006» (а в Україні наразі будуються багаточастотні мережі, а не синхронні зони, як було передбачено «Женевою-2006». — ТК), то його частоти були надані Україні сусідами під час міжнародної координації. Нас цікавить, що Україна віддала взамін і чи залишився в неї частотний ресурс для створення мультиплексів МХ-4, -6, -7, -8», — сказала пані Большакова. Відповіді на свої запити по суті НАМ наразі не отримав.

Про це вчора повідомила «Телекритика»

Комментариев нет:
Здесь можно бесплатно и без регистрации оставить любой комментарий. Только не спам и, пожалуйста, без матов.
Оставить комментарий

Приаттачить картинку?


 • Кто сможет бесплатно смотреть цифровое телевидение
  username Валентин: Почему по каналу НЛО когда идёт разного рода ерунда есть и видимость и звук, е когда идёт топовая передача ...
 • Программа «Экипаж» теперь на телеканале К1
  username LewisVam: полезный ресурс
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Сергей Калугер: Как получить инвалиду пенсионеру тюнер Т2 в Запорожье?
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Грунтовая Надежда Ивановна: подскажите где можно получить бесплатно тюнер Т2,я пенсионерка инвалид третей группы (онкологическое...
 • Єдина Країна! Единая Страна! United Country!