Опубликовано: Вт, Апр 10th, 2012

Кабмін хоче виділити ще 100 млн на сет-топ-бокси і 154,6 млн на виробництво і трансляцію програм за держзамовленням

100 млн грнУряд вніс до парламенту законопроект про внесення змін до держбюджету на 2012 рік. Кабінет Міністрів пропонує збільшити видатки з державного бюджету на бюджетні програми, головним розпорядником коштів яких є Державний комітет телебачення і радіомовлення, на загальну суму 257 млн 673,6 тис. грн. Відповідні пропозиції уряду викладені в законопроекті № 10317 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» (щодо вирішення соціальних питань)», зареєстрованому 9 квітня.

Зокрема, як сказано в пояснювальній записці до законопроекту, пропонується збільшити видатки на 154,6 млн за програмою «Виробництво та трансляція телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу EuroNews». Із цих коштів на забезпечення сталої трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб — 103,6 млн грн та на впорядкування умов оплати праці працівникам державних телерадіокомпаній — 51 млн. грн.

Також передбачається збільшити видатки на забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (сет-топ-боксами) — на 100 млн грн.

На підготовку і проведення у вересні 2012 року Світового конгресу газетярів і Світового форуму редакторів за бюджетною програмою «Інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, виконання заходів з питань європейської інтеграції в інформаційній сфері» враховано додатково 3,1 млн грн.

Усі ці кошти мають бути додатково виділені із загального фонду державного бюджету.

Нагадаємо, що законом про державний бюджет на 2012 рік на бюджетні програми, якими опікується Держкомтелерадіо, затверджено 1 млрд 149 млн 270,6 тис. грн. У тому числі:

— на виробництво і трансляцію телерадіопрограм для державних потреб, збирання, обробка та розповсюдження офіційної інформаційної продукції, створення та функціонування україномовної версії міжнародного каналу EuroNews — 711 млн 602,4 тис. грн;

— на забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення — 350 млн 120 тис. грн;

— на інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках, виконання заходів з питань європейської інтеграції в інформаційній сфері — 912,8 тис. грн.

Про це своїх читачів попереджує «Телекритика»

Комментариев нет:
Здесь можно бесплатно и без регистрации оставить любой комментарий. Только не спам и, пожалуйста, без матов.
Оставить комментарий

Приаттачить картинку?


 • Программа «Экипаж» теперь на телеканале К1
  username LewisVam: полезный ресурс
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Сергей Калугер: Как получить инвалиду пенсионеру тюнер Т2 в Запорожье?
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Грунтовая Надежда Ивановна: подскажите где можно получить бесплатно тюнер Т2,я пенсионерка инвалид третей группы (онкологическое...
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username валентина: Полностью с Вами согласна на все 100 процентов !! жаль , что некоторые люди ведутся на это ..
 • Єдина Країна! Единая Страна! United Country!