Опубликовано: Чт, Фев 27th, 2014

Голова Нацради з питань телерадіомовлення Манжосов подав у відставку

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов написав заяву про звільнення з посади «за власним бажанням».

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, повідомили у прес-службі політика.

Також «у зв’язку із процесами перезавантаження системи влади в Україні та у зв’язку з виходом на пенсію» написав заяву про звільнення з посади члена Нацради і Микола Фартушний.

За словами Томенка, під час розгляду звіту Нацради профільний комітет і ВР налаштовані на прийняття рішення про висловлення недовіри.

Томенко наголосив, що до складу Нацради з питань телерадіомовлення не мають входити депутати, чиновники, працівники апаратів партій або лобісти великих медіа-холдингів. «Це мають бути авторитетні незалежні люди, які мають досвід роботи і повагу в медіа-середовищі», – зазначив нардеп.

Один комментарий:
 1. мистер кепка   01.03.2014 в 12:08
Здесь можно бесплатно и без регистрации оставить любой комментарий. Только не спам и, пожалуйста, без матов.
Оставить комментарий

Приаттачить картинку?


 • Кто сможет бесплатно смотреть цифровое телевидение
  username Валентин: Почему по каналу НЛО когда идёт разного рода ерунда есть и видимость и звук, е когда идёт топовая передача ...
 • Программа «Экипаж» теперь на телеканале К1
  username LewisVam: полезный ресурс
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Сергей Калугер: Как получить инвалиду пенсионеру тюнер Т2 в Запорожье?
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Грунтовая Надежда Ивановна: подскажите где можно получить бесплатно тюнер Т2,я пенсионерка инвалид третей группы (онкологическое...
 • Єдина Країна! Единая Страна! United Country!