Опубликовано: Чт, Мар 6th, 2014

Збройне захоплення РТПЦ Крим Концерну РРТ

Пресреліз про надзвичайно загрозливу ситуацію,
яка склалася на території АР Крим стосовно захоплення
РТПЦ Крим Концерну РРТ.

На території АР Крим, крім перебування військового контингенту РФ, здійснюється психологічний тиск з боку представників Російської Федерації зокрема з боку ЗМІ вказаної держави, що ведуть так звану «інформаційну війну» проти України, втягуючи і захоплюючи стратегічні об’єкти української телекомунікаційної інфраструктури, з метою поширення неправдивих відомостей про події, що дійсно відбуваються на півострові.
06.03.2014 року в 10:00 годині на РТПС Сімферополь РТПЦ АР Крим Концерну РРТ зайшли озброєні люди разом з представниками ТРК Росії.
Зазначені озброєні особи, порушуючи закони України, припинили трансляцію «5 каналу», «1+1», включили телевізійний сигнал каналу «Россия-24» на мережу передавачів Чорноморської ТРК й здійснюють незаконні спроби включення інших російських каналів. Мовлення Чорноморської ТРК було припинено 03.03.2014 року силовим способом. Мережа передавачів приватної Чорноморської ТРК складається з 19 одиниць, 4 з яких належать РТПЦ АР Крим , що входить до складу Концерну РРТ. Охоплення населення АР Крим сигналом зазначеної Чорноморської ТРК складає 84%. Зараз на території РТПС Сімферополь окрім озброєних людей та представників каналу «Россия-24» знаходиться велика кількість проросійських козаків, які погрожують та здійснюють психологічний тиск на наших працівників.
Концерн РРТ заявляє, що такі дії є грубим порушенням Законів України «Про телебачення і радіомовлення» (статті 2; 6; 7; 20; 23,) «Про радіочастотний ресурс», «Про телекомунікації» та інших Законів України, а також міжнародних норм.
В разі виходу в ефір на частотах Чорноморської ТРК каналу «Россия-24» або іншої ТРК, згідно Закону України «Про радіочастотний ресурс», мовлення має бути негайно припинено.
Наголошуємо, що на території Автономної Республіки Крим діють закони України, не зважаючи на визнання або невизнання будь-якої влади в Україні.

Як уже раніше повідомлялося перед цим 28.02.2014 відбувались спроби захоплення приміщень ДП РТПЦ АР Крим (м. Сімферополь, вул. Батуріна 13), РПЦ „Севастополь” АР Крим (м. Севастополь, проспект Перемоги, 96), РПЦ «Красноперекопськ» особами у військовій польовій формі одягу, без пізнавальних знаків, у повному спорядженні з бойовою зброєю (бронежилети, пістолети, автомати). В результаті захоплення виведено з ладу частину приймально-передавального обладнання.
Концерн РРТ вживає всі можливі заходи направлені на вирішення критичної ситуації, що склалася.

Дирекція Концерну РРТ – тел. 226-22-60

Про це повідомляється на офійійному сайті концерну РРТ

Комментариев нет:
Здесь можно бесплатно и без регистрации оставить любой комментарий. Только не спам и, пожалуйста, без матов.
Оставить комментарий

Приаттачить картинку?


 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Сергей Калугер: Как получить инвалиду пенсионеру тюнер Т2 в Запорожье?
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username Грунтовая Надежда Ивановна: подскажите где можно получить бесплатно тюнер Т2,я пенсионерка инвалид третей группы (онкологическое...
 • Где получить бесплатный телетюнер?
  username валентина: Полностью с Вами согласна на все 100 процентов !! жаль , что некоторые люди ведутся на это ..
 • В Москве состоялся Четвертый Международный Форум "Инвестиции в цифру. Контент"
  username Michalreich: Хороший ресурс)) Темы интересные и дизайн красивый)
 • Єдина Країна! Единая Страна! United Country!